Για εργοδότες
Κωδ:Κωδικός Αναφοράς: FRPR20230901
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ TΜΗΜΑΤΟΣ ΑΓΟΡΩΝ -BUYER

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΓΟΡΩΝ- BUYER

Περιγραφή Θέσης
Όμιλος Εταιρειών με έδρα τα Άνω Λιόσια  και σημαντική παρουσία στην Ελληνική Αγορά τόσο στην παραγωγή και διάθεση τροφίμων όσο και στην αποθήκευση και διακίνηση τροφίμων αναζητά Υπάλληλο Γραφείου . Δέσμευση της εταιρίας είναι η δημιουργία ενός εργασιακού περιβάλλοντος που θα εμπνέει και θα ανταμείβει τους ανθρώπους της, επιδιώκοντας συνεχή προσωπική ανάπτυξη, βασισμένο στις αρχές της αφοσίωσης και της ηθικής. Στο πλαίσιο της διεύρυνσης των δραστηριοτήτων της η εταιρία αναζητά να εντάξει στο δυναμικό της έναν Υπάλληλο Γραφείου.

ΚύριεςΑρμοδιότητες

  • Παραγγελιοληψία
  • Τιμολόγηση
  • Δρομολόγηση
  • Συστημική διαχείριση Ex-Van
  • Αγορές , ανανέωση αποθεμάτων
  • Διαχείριση εγγράφων & αρχειοθέτηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1έτους σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • ΚαλήχρήσηΗ/Υ
  • Άριστη χρήση M/S Office
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών εργασιών
  • Καλή επικοινωνία & ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
  • Υπευθυνότητα & Προσανατολισμός στο Αποτέλεσμα
  • Κάτοχος μεταφορικού μέσου
  • Εκπληρωμένενες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις

Παροχές

  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Αποδοχές 900-1100 €

Κωδικός Αναφοράς: FRPR20230901

Άνω Λιόσια
πριν 16 μέρες