Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ

Αρμοδιότητες:
Παρακολούθηση, διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου (Β2Β και B2C)
Δημιουργία σχέσεων εμπιστοσύνης και προσωπικών επαφών
Σύνταξη προσφορών και follow-up

Απαραίτητα προσόντα:
Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης σχολής
Προφορική και γραπτή γνώση Αγγλικής γλώσσας & άριστη χρήση Η/Υ
Προϋπηρεσία σε πωλήσεις του κλάδου υλικών συσκευασίας.
Δυνατότητα συνεχών ταξιδιών εντός Ελλάδος με έμφαση στην Β. Ελλάδα

Προφίλ υποψηφίου:
Αναπτυγμένες διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές ικανότητες
Υπευθυνότητα, συνέπεια, οργάνωση, ομαδικότητα
Εμπορική αντίληψη και πελατοκεντρική προσέγγιση

Η Εταιρεία προσφέρει:
Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων του/της υποψηφίου και παροχών (εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο, laptop)
Φιλικό και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Οι ενδιαφερόμενοι που πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις, μπορούν να αποστείλουν  βιογραφικό  σημείωμα με θέμα ΠΩΛΗΤΗΣ στην ηλεκτρονική  διεύθυνση  personel@mo.gr

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΠΩΛΗΤΗΣ
Αθήνα
πριν 13 μέρες