Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ - ΘΕΣΣΑΛΙΑ

Μεγάλη ανώνυμη βιομηχανική και εμπορική εταιρεία , πρωτοπόρος στον κλάδο των ειδών ζαχαροπλαστικής και αρτοποιίας, αναζητεί δυναμικό, έμπειρο και προσανατολισμένο στα αποτελέσματα Πωλητή ή Πωλήτρια με έδρα τη Λάρισα ή τις γειτονικές περιοχές για την περιφέρεια της Θεσσαλίας.

Καθήκοντα

  • Προώθηση και πώληση προϊόντων σε νέους και υφιστάμενους πελάτες στους τομείς ζαχαροπλαστικής, αρτοποιίας και HORECA
  • Διερεύνηση και κατανόηση των αναγκών των πελατών και προτάσεις κατάλληλων προϊόντων
  • Διαχείριση του πελατολογίου και ενεργή αναζήτηση νέων πελατών
  • Συνεργασία με την ομάδα πωλήσεων για την επίτευξη των στρατηγικών πωλήσεων
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Απαραίτητη εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών στις πωλήσεις κατά προτίμηση στο χώρο της ζαχαροπλαστικής, αρτοποιίας, HORECA
  • Θα συνεκτιμηθεί εάν ο υποψήφιος έχει γνώσεις στον τομέα της ζαχαροπλαστικής ή εμπειρία ως τεχνολόγος τροφίμων
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας θα συνεκτιμηθεί
  • Άριστες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία με έμφαση στο αποτέλεσμα
  • Πνεύμα ομαδικότητας, με όρεξη για εκπαίδευση και ενεργό ενδιαφέρον για τα προϊόντα και τις εξελίξεις στον χώρο
  • Ηλικία 28-45 ετών

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών βάσει εργασιακής πείρας
  • Αξιολόγηση και επιβράβευση της απόδοσης με μηνιαίο bonus
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
  • Φιλικό και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • ΙΧ αυτοκίνητο, tablet και εταιρικό τηλέφωνο

Αποστολή βιογραφικού στο headoffice@yiannikasgroup.com , αναγράφοντας στο θέμα τη φράση Πωλητής Θεσσαλία.

Για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο 210 5772337.

Φαρκαδόνα
πριν 13 μέρες