Για εργοδότες
Κωδ:SH_SALE_0109
Άμεση Πρόσληψη Πωλητών/Πωλητριών στο Shopping House

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών με υψηλό επίπεδο επαγγελματισμού.
  • Παροχή συμβουλών σχετικά με προϊόντα ένδυσης, υπόδησης και αξεσουάρ.
  • Συμμετοχή στην τακτοποίηση και ανανέωση της έκθεσης του καταστήματος.
  • Διαχείριση ταμείου και διεκπεραίωση συναλλαγών.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση στο χώρο της μόδας (επιθυμητή).
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και πελατοκεντρική προσέγγιση.
  • Ικανότητα εργασίας σε περιβάλλον με γρήγορους ρυθμούς.
  • Ευχάριστη και ευγενική προσωπικότητα.
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης.
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.

Στείλε το βιογραφικό σου ΤΩΡΑ στο ktsokos@politikos-shop.gr  και γίνε μέλος της ομάδας μας που αγαπά τη μόδα και την εξυπηρέτηση πελατών!

Μην χάσεις την ευκαιρία, ξεκίνα την καριέρα σου μαζί μας!

Άλιμος
πριν 13 μέρες