Για εργοδότες
Κωδ:ΒΟΗΘΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
ΒΟΗΘΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ

Η «JGC Συστήματα Γεωπληροφορικής Α.Ε», η μεγαλύτερη εισαγωγική εταιρεία στο χώρο με έδρα στο Μαρούσι, επιθυμεί να προσλάβει:

Βοηθό Πωλήσεων

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Εκτέλεση των καθημερινών διαδικασιών της επιχείρησης σχετικά με τη διαχείριση αποθεμάτων, την εκτέλεση των παραγγελιών και τη σύνταξη των προσφορών
  • Επίτευξη οικονομικών στόχων επιχείρησης, μηνιαίων και ετήσιων
  • Εξυπηρέτηση πελατών σύμφωνα με τις κατευθύνσεις και την εκπαίδευση που παρέχονται από την εταιρεία
  • Ενημέρωση του πελατολογίου σχετικά με τα προϊόντα που εισάγει η εταιρεία και τα τεχνικά χαρακτηριστικά τους, με σκοπό την πώλησή τους πανελλαδικά
  • Αξιοποίηση και ενημέρωση του υπάρχοντος πελατολογίου της εταιρείας και επίσκεψη σε πελάτες σε όλη τη χώρα
  • Εύρεση νέων πελατών
  • Ανάπτυξη των πωλήσεων των προϊόντων της εταιρείας
  • Εξυπηρέτηση και διαχείριση πελατών Β2Β & B2C
  • Συμμετοχή σε εκθέσεις

 Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Συνέπεια, εργατικότητα και ομαδικό πνεύμα
  • Άνεση στην επικοινωνία και στη συνεργασία
  • Άνεση στη χρήση Η/Υ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα οδήγησης και εμπειρία στην οδήγηση Ι.Χ.

Προσφέρονται:

  • Σταθερή και μόνιμη εργασία
  • Μισθός αναλόγως προσόντων, πριμ επί των πωλήσεων, ιδιωτική ασφάλεια
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης και καταξίωσης
Μαρούσι
πριν 12 μέρες