Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΕΣ

H ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΦΟΙ Α.Ε., εμπορική εταιρεία ειδών διατροφής, με δραστηριότητα σε όλη την Ελλάδα, ζητά να προσλάβει ΠΩΛΗΤΕΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ για τον νομό Αχαΐας.

Αρμοδιότητες:

  • Εφαρμογή του ετήσιου πλάνου πωλήσεων της εταιρίας
  • Ανάπτυξη δικτύου πωλήσεων Λιανικής
  • Ανάπτυξη δικτύου Χονδρικής
  • Ανάπτυξη νέων αγορών
  • Υποστήριξη Πελατών
  • Εφαρμογή της εμπορικής & πιστωτικής πολιτικής της εταιρίας
  • Παρακολούθηση εισπράξεων
  • Συμμετοχή στο σχεδιασμό της στρατηγικής πωλήσεων
  • Προετοιμασία προβλέψεων και εκθέσεων προόδου πωλήσεων

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση στον κλάδο των Τροφίμων ή των Α' υλών Αρτοποιίας – Ζαχαροπλαστικής
  • Καλή γνώση χρήσης υπολογιστών
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα μετακινήσεων και διανυκτερεύσεων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες

Άλλα χαρακτηριστικά:

  • Οργανωτική ικανότητα με ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητες επικοινωνίας
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Θέληση για εργασία με εξέλιξη

Η θέση είναι πλήρους απασχόλησης & συνοδεύεται από ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, εταιρικό αυτοκίνητο, πρόσθετες παροχές, bonus επί των πωλήσεων  και ένα ατομικό πλάνο εκπαίδευσης και ανάπτυξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας.

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΠΩΛΗΤΕΣ
Πάτρα
πριν 12 μέρες
Με μεγάλη εμπειρία