Για εργοδότες
Πωλητής Ex-Van
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 10 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Στην ομάδα kariera.gr | Mass Recruitment, δεν προσφέρουμε απλά μια θέση εργασίας σας προσφέρουμε τη δυνατότητα να γίνετε μέλος ενός συνεχές μεταβαλλομενου περιβάλλοντος εργασίας. Με χρόνια εξειδίκευσης στις υπηρεσίες μαζικής πρόσληψης, φέρνουμε κοντά εξαιρετικά ταλέντα υποψηφίων με δυναμικές εταιρείες.

Στην ομάδα του kariera.gr | Mass Recruitment κάθε επαγγελματική σας κίνηση είναι ένα βήμα προς την αριστεία. Ξεκινήστε μαζί μας μια καριέρα όπου οι δεξιότητές σας συναντούν ασύγκριτες ευκαιρίες.

Η ομάδα του Mass Recruitment του kariera.gr αναζητά εκ μέρους της εταιρίας Panini AE, που εξειδικεύεται στην παραγωγή προϊόντων ζύμης, Πωλητή Ex-Van για την περιοχή της Αττικής.

Αρμοδιότητες:

  • Παρουσίαση, προώθηση και πώληση προϊόντων προς υφιστάμενους και
    υποψήφιους πελάτες
  • Οδήγηση εταιρικού Van και επίσκεψη σε πελάτες για παραδόσεις και πωλήσεις.
  • Διαρκής υποστήριξη των πελατών και παρακολούθηση των αναγκών τους
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και παραπόνων που τυχόν προκύπτουν
  • Λήψη και διεκπεραίωση παραγγελιών

Απαραίτητα προσόντα:

  • Επαγγελματική εμπειρία 2-3 έτη στον τομέα των Πωλήσεων
  • Δίπλωμα οδήγησης Β κατηγορίας
  • Δυνατότητα εργασίας σε ομάδες αλλά και ανεξάρτητα
  • Ικανότητες επικοινωνίας, δημιουργίας σχέσεων και πελατο-κεντρική αντίληψη

Ο οργανισμός προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus scheme
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και έξοδα μετακίνησης

#hiringsolutionsisrecruiting

Αθήνα