Για εργοδότες
Κωδ:Job Post - 2
Σύμβουλος B2B Πωλήσεων - Μηχανικός Πωλήσεων

Η εταιρεία Airblock, μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες με τομέα εξειδίκευσης τον πεπιεσμένο αέρα και τον αυτοματισμό, αναζητά (1) ένα άτομο για τη στελέχωση της θέσης του Μηχανικού Πωλήσεων - Συμβούλου Β2Β

Απαραίτητα προσόντα:

· Κάτοχος πτυχίου τεχνολογικής κατεύθυνσης (ΑΕΙ,ΤΕΙ)

· Σχετική προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών

· Καλή γνώση σε λογισμικά ERP (Softone, Epsilonet κ.α)

· Καλή γνώση Η/Υ και εφαρμογών Windows και MS-Office (Word, Excel,Outlook)

· Καλή Γνώση Αγγλικών γραπτού & προφορικού λόγου

· Υπευθυνότητα και αξιοπιστία

· Ομαδικότητα & συνεργασία

· Άριστες οργανωτικές δεξιότητες και διαχείρισης χρόνου

Αρμοδιότητες:

· Προσφορά ολοκληρωμένων λύσεων σύμφωνα με τις ανάγκες του πελάτη

· Διερεύνηση των αναγκών και συμβουλευτική υποστήριξη των πελατών

· Δημιουργία και Follow up προσφορών

· Κλείσιμο και διαχείριση συμφωνιών

· Συνεχής παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού και εντοπισμός των νέων ευκαιριών συνεργασίας

Η εταιρία προσφέρει:

· Μισθός αναλόγως προσόντων και ιδιωτική ασφάλιση

· Συνθήκες που ενισχύουν τη γνώση και δίνουν σημαντικές ευκαιρίες

· Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση

· Ένα ιδιαίτερα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

· Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης

Θεσσαλονίκη
πριν 10 μέρες