Για εργοδότες
Κωδ:ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΠΩΛΗΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
ΘέρμηΤοποθεσία
Θέρμη
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Περιγραφή Θέσης (Καταστήματα Θεσσαλονίκης)

Ο Σύμβουλος Πώλησης Ηλεκτρολογικού Υλικού είναι υπεύθυνος για:

  • Την προώθηση προϊόντων/υπηρεσιών ηλεκτρολογικού υλικού σε νέους και υφιστάμενους πελάτες, με σκοπό την ικανοποίηση των αναγκών τους
  • Την παροχή υψηλού επιπέδου υπηρεσιών εξυπηρέτησης πελατών
  • Επικοινωνία με πελάτες και επίλυση τυχόν προβλημάτων
  • Συνεργασία με τα τμήματα της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

Είσαι ο ιδανικός υποψήφιος, εάν:

  • Αγαπάς την επικοινωνία με άλλους ανθρώπους
  • Έχεις πάθος με τις νέες τεχνολογίες
  • Σου αρέσει η ομαδική δουλειά και θέλεις να γίνεις μέλος μιας επιτυχημένης ομάδας
  • Έχεις διάθεση για εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη
  • Διαθέτεις γνώσεις του ηλεκτρολογικού υλικού (επιθυμητές)

και γνωρίζεις:

  • Εφαρμογές MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Ευχέρεια στη χρήση Η/Υ

Τι προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, παροχών και κινήτρων
  • Πλήρης απασχόληση, 5νθημέρη εργασία
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον σε ένα ταχύτατα αναπτυσσόμενο δίκτυο
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
Θέρμη