Για εργοδότες
ΠΩΛΗΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΒΡΟΥ

Η εταιρία ΜΥΛΟΙ ΘΡΑΚΗΣ Ι.ΟΥΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε., δυναμική εταιρεία  στον κλάδο των τροφίμων, στα πλαίσια της περαιτέρω ανάπτυξης των δραστηριοτήτων της   αναζητεί Πωλητή  για την περιοχή Έβρου με εμπειρία στον χώρο των τροφίμων.

 Κύρια Καθήκοντα της Θέσης

  • Υπεύθυνος για την προώθηση των πωλήσεων των προϊόντων της εταιρείας στη συγκεκριμένη γεωγραφική περιοχή και τη διαπραγμάτευση των όρων συνεργασίας μέσα στα πλαίσια της εμπορικής πολιτικής της εταιρείας
  • Υπεύθυνος για την επίτευξη του  στόχου των πωλήσεων, εισπράξεων, την ικανοποίηση των πελατών και την οικοδόμηση μακροχρόνιων σχέσεων συνεργασίας μαζί τους.
  • Παρακολούθηση  των τάσεων της αγοράς στη συγκεκριμένη περιοχή και τη δημιουργία ανταγωνιστικού πλεονεκτήματος για τα προϊόντα της εταιρείας

Απαιτούμενα  προσόντα:

  • 3-5 χρόνια εμπειρία στις πωλήσεις τροφίμων
  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Εμπειρία στις πωλήσεις μιγμάτων αρτοποιίας θα ληφθεί σοβαρά υπ’ όψη
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ

Η εταιρεία προσφέρει :

  • Πλήρη απασχόληση
  • Εκπαίδευση
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο & laptop
  • Σταθερό μισθό & bonus για την επίτευξη των εταιρικών στόχων

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν Βιογραφικό σημείωμα  στο e-mail:

 mgalif@thracemills.gr

Σουφλί
πριν 2 ώρες