Για εργοδότες
ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΙ ΠΩΛΗΤΕΣ NOVA

Η εταιρεία μας είναι εξουσιοδοτημένος συνεργάτης της NOVA και επιθυμεί να προσλάβει υποψήφιους - υποψήφιες για τις θέσεις του Εξωτερικού Πωλητή

Περιγραφή Θέσης

  • Διαχείριση υπάρχοντος και ανάπτυξη νέου πελατολογίου σε σημεία ενδιαφέροντος.
  • Καθημερινή επικοινωνία και διεξαγωγή επισκέψεων σε υπάρχοντες και δυνητικούς πελάτες
  • Ολοκληρωμένη παρουσίαση των υπηρεσιών προγράμματος της Εταιρείας
  • Άμεση πώληση βάσει αναγκών καταναλωτή
  • Reporting

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες

Η Εταιρία παρέχει :

  • Υψηλές Απολαβές
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Συνθήκες που ενισχύουν τη γνώση και δίνουν σημαντικές ευκαιρίες
  • Συνεχής εκπαίδευση και καθοδήγηση στις νέες τεχνικές πωλήσεων, σύμφωνα με τις νέες τάσεις της αγοράς
  • Ένα ιδιαίτερα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Θεσσαλονίκη
πριν 17 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Συμβόλαιο / Ελεύθερος επαγγελματίας / Αυτοαπασχολούμενος/η