Για εργοδότες
Κωδ:SM102024
Πωλήσεις Β2Β

Περιγραφή ρόλου

Αναζητούμε Πωλητή/Πωλήτρια για θέση πλήρους απασχόλησης στα γραφεία μας στο κτίριο Cosmos Offices στη Θεσαλονίκη, με τη δυνατότητα η παρουσία να εξελιχθεί σε hybrid.
Οι αρμοδιότητες περιλαμβάνουν:

  • Διαχείριση εισερχόμενων αιτημάτων νέων πελατών στο κομμάτι της μετάφρασης και της διαφήμισης
  • Καθορισμός αναγκών πελάτη και διαπραγμάτευση με στόχο την πώληση
  • Πωλήσεις Β2Β

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία σε προσωπικές ή τηλεφωνικές πωλήσεις
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές & οργανωτικές ικανότητες

Επιθυμητά Προσόντα

  • Πτυχίο Business Administration, Marketing ή αντίστοιχο
  • Γνώση MS Οffice (PowerPoint, Excel).
  • Εμπειρία με εργαλεία CRM και project management

Οι υποψήφιοι παρακαλούνται να στείλουν το βιογραφικό τους στη διεύθυνση a.mouratidis@acmtranslations.com χρησιμοποιώντας ως θέμα "SM102024"

Αθήνα
πριν 2 ώρες