Για εργοδότες
Εκπρόσωπος Τηλεφωνικών Πωλήσεων
Company logo - click to visit company page
1-15
Υπηρεσίες Λογισμικού και Πληροφορικής

Η εταιρεία μας, με εμπειρία 35 χρόνων στην ανάπτυξη desktop & web εφαρμογών στον κλάδο των κουφωμάτων, αναζητά έναν/μία Πωλητή για να ενταχθεί στην ομάδα μας και να συμβάλει στην ανάπτυξη του πελατολογίου μας. Αν έχεις πάθος για τις πωλήσεις, ενδιαφέρεσαι για τον κλάδο της τεχνολογίας και επιθυμείς να εργαστείς σε ένα δυναμικό διαρκώς εξελισσόμενο περιβάλλον, τότε σε προσκαλούμε να κάνεις αίτηση!

Καθήκοντα:

  • Προσέγγιση εν δυνάμει πελατών με σκοπό την ενεργοποίησή τους
  • Ανάπτυξη και διεύρυνση του υπάρχοντος πελατολογίου
  • Συνεργασία με την ομάδα μάρκετινγκ για την υλοποίηση στρατηγικών πωλήσεων
  • Επίτευξη μηνιαίων και ετήσιων στόχων πωλήσεων και ανάπτυξης πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε θέση τηλεφωνικών πωλήσεων
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Windows, Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας και χρήση εργαλείων CRM
  • Ικανότητα ανάπτυξης πελατειακών σχέσεων και διαχείρισης λογαριασμών
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες με έμφαση στον πελάτη και τις ανάγκες του
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα

Τι Προσφέρουμε:

  • Σταθερός μισθός και ασφαλιστική κάλυψη
  • Μπόνους επίτευξης στόχων
  • Σταθερό, πρωινό ωράριο εργασίας
  • Εκπαίδευση και υποστήριξη κατά τη διάρκεια προσαρμογής
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Φιλικό & μοντέρνο εργασιακό περιβάλλον

Γιατί τη Themelio Software;

Γιατί είναι μία εταιρεία που δίνει σε κάθε εργαζόμενο τη δυνατότητα να εκφράζει τη γνώμη του και να εξελίσσεται. Ο προοδευτικός τρόπος σκέψης, η ίση αντιμετώπιση, το θετικό κλίμα και η ομαδικότητα είναι κάποια από τα βασικά στοιχεία που την κάνουν την πιο ανταγωνιστική υποψήφια εργοδότη.

Σε ενδιαφέρει; Στείλε μας τώρα το βιογραφικό σου!

Αργυρούπολη
πριν 18 μέρες