Για εργοδότες
Κωδ:THES_SEL_202410
Πωλητής Β2Β Δυτικής Ελλάδας (Γεωπόνος, Κτηνίατρος, Ζωοτέχνης)

H Εταιρεία ΣΟΓΙΑ ΕΛΛΑΣ ΑΕ, μία από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές και εμπορικές επιχειρήσεις στην Ελλάδα, ζητά να προσλάβει Πωλητή B2B (Γεωπόνο, Κτηνίατρο, Ζωοτέχνη) με έδρα την Ήπειρο.

Ο υποψήφιος θα έχει σαν κύριες αρμοδιότητες:

  • Την χαρτογράφηση και ανάπτυξη της περιοχής ευθύνης του, από Ιωάννινα μέχρι Καλαμάτα
  • Την σύναψη και παρακολούθηση συμβολαίων πωλήσεων
  • Την επικοινωνία και τον συντονισμό των πελατών, μεταφορικών εταιρειών και προμηθευτών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ, Γεωπόνος ή Κτηνίατρος ή Ζωοτέχνης
  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε επιχείρηση του κλάδου κτηνοτροφικών και αγροτικών προϊόντων θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Προϋπηρεσία σε πωλήσεις απαραίτητη
  • Δυνατότητα ταξιδίων και διανυκτερεύσεων
  • Αναλυτική σκέψη, μεθοδικότητα και ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας
  • Σοβαρή, ευχάριστη και συνεργάσιμη προσωπικότητα.
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ
  • Δίπλωμα οδήγησης Β’ Κατηγορίας
  • Κάτοικος Ηπείρου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άντρες υποψηφίους

Η Εταιρεία παρέχει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Bonus Επίτευξης Στόχου Πωλήσεων
  • Εταιρικό ΙΧ
  • Κάρτα Καυσίμων
  • Laptop & Τηλέφωνο
  • Προοπτικές εξέλιξης σε δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Τα βιογραφικά σημειώματα θεωρούνται εμπιστευτικά.

Δωδώνη
πριν 8 ώρες