Για εργοδότες
Εκπρόσωπος Πωλήσεων

Ζητείται νέος/νέα για να αναλάβει καθήκοντα στο τμήμα πωλήσεων, εταιρείας που εδρεύει στο κέντρο της Λάρισας.

Καθήκοντα:

  • Ποιοτική και εξειδικευμένη εξυπηρέτηση  των πελατών
  • Προώθηση του Brand, Διαφήμιση, Πωλήσεις & Έρευνα αγοράς
  • Διαχείριση Ανθρωπίνου Δυναμικού

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Υπευθυνότητα και ενδιαφέρον για τον χώρο των πωλήσεων
  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και ομαδική συνεργασία για την επίτευξη αποτελεσμάτων
  • Ευχέρεια προφορικής επικοινωνίας
  • Πειστικότητα πώλησης
  • Άμεση διαθεσιμότητα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχο ρόλο θα εκτιμηθεί αλλά δεν είναι απαραίτητη

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Προοπτικές προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεργασία σε ένα δομημένο, αξιοκρατικό, νεανικό περιβάλλον με αξιοκρατικές αμοιβές
  • Ταξίδια εντός και εκτός Ελλάδας (για όσους το επιθυμούν)
  • Πλήρη εκπαίδευση από έμπειρους συνεργάτες του χώρου μας
  • Πιστοποίηση εκπαίδευσης σε όλα τα στάδια

Εφόσον το βιογραφικό σου ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις της θέσης εργασίας, θα επικοινωνήσουμε μαζί σου τηλεφωνικώς για να ορίσουμε μια πρώτη συνάντηση.

Λάρισα
πριν 9 μέρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία