Για εργοδότες
Sales and Project Manager
Company logo - click to visit company page
1-15
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
ΒάρηΤοποθεσία
Βάρη
πριν 12 ώρες
Ημ. ανάρτησης
Η εταιρεία EcoFire είναι μια από τις μεγαλύτερες εταιρείες στον κλάδο της, εξειδικεύεται στο σχεδιασμό και την υλοποίηση τζακιων και εξωτερικών κουζινων. Προσφέρει ολοκληρωμένες λύσεις σε τεχνικές εταιρείες, αρχιτεκτονικά γραφεία και ιδιώτες. Από το 2004 με έδρα στην Βάρη, Αττικης εξελίσσεται συνεχώς παρέχοντας ειδικές λύσεις για εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους οικιών και ξενοδοχείων σε όλη την Ελλάδα. Η εταιρεία μας ζητά υπεύθυνο πωλήσεων για τα κεντρικα γραφεία της στην Βάρη:

Υπεύθυνος Διαχείρισης Έργων και Πωλήσεων

Τα καθήκοντα σας:
  • Ανάλυση προδιαγραφών ζήτησης.
  • Παρουσίαση προϊόντων και δημιουργία προσφοράς.
  • Επαφή με πελάτες ιδιώτες/επαγγελματίες.

Απαραίτητα Προσόντα:
  • Προϋπηρεσία πωλήσεων απαραίτητη.
  • Άριστη γνώση MS Office (Excel, Word, Power Point).
  • Καλή γνώση Αγγλικών (προφορικά και γραπτά).
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου.

Προσφέρουμε:

  • Πλήρες ωράριο εργασίας και ασφαλιστική κάλυψη
  • Ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Άμεση πρόσληψη
Βάρη