Για εργοδότες
Κωδ:sales#access#
Σύμβουλο Πωλήσεων Accessories (Θυγατρική εταιρεία Europa) με έδρα τα Οινόφυτα Βοιωτίας

Περιγραφή θέσης

  • Εξυπηρέτηση, Διαχείριση και Ανάπτυξη Πελατολογίου στην περιφέρεια Αττικής (εμπόρων εξαρτημάτων – αλουμινίου και κατασκευαστών).
  • Καθημερινές επισκέψεις με στόχο την ενημέρωση και την πώληση των προϊόντων Accessories.
  • Βασική τεχνική υποστήριξη των συνεργατών της εταιρίας.
  • Ανάλυση και καταγραφή του ανταγωνισμού και των ενεργειών του.
  • Δραστηριοποίηση με Action Plan περιοχής, σύμφωνα με εμπορική στοχοθέτηση.
  • Επικοινωνία και συνεργασία με όλα τα εμπλεκόμενα τμήματα του ομίλου
  • Ευχέρεια μετακίνησης / ταξιδιών εσωτερικού.
  • Συμμετοχής σε εταιρικές εκδηλώσεις (π.χ παρουσιάσεις, σεμινάρια, συνέδρια, Εκθέσεις κλπ)

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Τεχνικής Κατεύθυνσης
  • Εκπληρωμένη Στρατιωτική θητεία
  • Προσήλωση στους στόχους και ομαδικό πνεύμα
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας  & MS Office

Δεξιότητες:

  • Εμπειρία τουλάχιστον 3-5 ετών σε τμήμα πωλήσεων προϊόντων δομικών υλικών. Προϋπηρεσία πωλήσεων στον χώρο του αλουμινίου θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν .
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Bonus κατόπιν σχετικής στοχοθέτησης
  • Αυτοκίνητο, Κινητό τηλέφωνο, Tablet
  • Πρόσθετη ιατροφαρμακευτική ασφάλιση.
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης.
Οινόφυτα
πριν 5 μέρες