Για εργοδότες
Πωλητής/Πωλήτρια για κατάστημα επίπλων στο Ρέθυμνο

Η Εταιρεία ΜΑΓΕΡΑΚΗΣ Ο.Ε. επιθυμεί να προσλάβει: Πωλητές / Πωλήτριες για το κατάστημά της στην Καζαντζάκη 23 Ρέθυμνο Κρήτης.

Αν σε ενθουσιάζουν οι πωλήσεις. Αν έχεις όρεξη & πάθος για νέα ξεκινήματα. Σε περιμένουμε στην ομάδα μας! Αρκεί να υπάρχει πάθος και θέληση για εργασία.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Υψηλού επιπέδου εξυπηρέτηση στους πελάτες του καταστήματος
  • Εφαρμογή των διαδικασιών & κανόνων λειτουργίας της εταιρείας μας
  • Ενεργή συμμετοχή στην άψογη λειτουργία του καταστήματος
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Άριστη συνεργασία με όλους τους συναδέλφους εντός του καταστήματος και τους συνεργάτες
  • Διαχείριση και εκπλήρωση των αρμοδιοτήτων που σου ανατίθενται
  • Προτάσεις για υλικά, styling, έπιπλα και χρωματικούς συνδυασμούς

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ευχάριστη προσωπικότητα με άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας & Η/Υ
  • Απολυτήριο Λυκείου

Θα εκτιμηθεί εάν διαθέτεις:

  • Προϋπηρεσία 1-2 χρόνια σε θέση πωλήσεων καταστήματος λιανικής
  • Αντίληψη στη διακόσμηση εσωτερικών και εξωτερικών χώρων
  • Γνώσεις προγραμμάτων εμπορικής διαχείρισης

Προσφέρουμε:

  • Βασικό μικτό μισθό που ξεκινάει από 930€
  • Ανταγωνιστικό πακέτο bonus που μπορεί να φτάσει τα 2500€ ετησίως
  • Εκπτώσεις για αγορές από τα καταστήματά μας
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Διαρκής εκπαίδευση

Ποιες ώρες και ημέρες θα εργάζομαι;

  • H θέση αφορά εξαήμερη εργασία και συγκεκριμένα:
  1. Δευτέρα:             09:00 - 14:30
  2. Τρίτη:                  09:00 - 14:30 και 18:00 - 21.00
  3. Τετάρτη:             09:00- 14:30
  4. Πέμπτη:              09:00 - 14:30 και 18:00 - 21.00
  5. Παρασκευή:       09:00 - 14:30 και 18:00 - 21.00
  6. Σάββατο:            09:00- 14:30

Λίγα λόγια για τη διαδικασία επιλογής μας:

Αξιολογούμε σε συνεχή βάση τις αιτήσεις κι η διαδικασία επιλογής ολοκληρώνεται μόνο όταν βρούμε τον κατάλληλο υποψήφιο.

Οι υποψήφιοι των οποίων τα βιογραφικά θα αξιολογηθούν θετικά, θα λάβουν ένα αίτημα για συνέντευξη δια ζώσης ή διαδικτυακά.

Ρέθυμνο
πριν 16 ώρες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία