Για εργοδότες
Πωλητής/Πωλήτρια ένδυσης-υπόδησης-αξεσουάρ - Β. Προάστια
Company logo - click to visit company page
251-500
Διαφημιστικές Υπηρεσίες, Μάρκετινγκ & Επικοινωνίας
πριν 3 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Η MSPS αναζητά εκ μέρους πελάτη της, Πωλητές & Πωλήτριες για το μεγαλύτερο και πιο σύγχρονο πολυκατάστημα της Αθήνας. Αν σε ενδιαφέρει ο χώρος της μόδας, έχεις όρεξη για δουλειά και είσαι έτοιμος/-η να παρέχεις ένα high end shopping experience στο κοινό, στείλε μας το βιογραφικό σου.

Απασχόληση: Αορίστου χρόνου, 5μερη/6ωρη απασχόληση (κυλιόμενο ωράριο).
Καταστήματα: Αθήνα Β. Προάστια

Περιγραφή θέσης:

Ως Πωλητής/Πωλήτρια θα είσαι υπεύθυνος/-η για την καθοδήγηση & εξυπηρέτηση των πελατών με στόχο την δημιουργία μιας μοναδικής εμπειρίας shopping ανάμεσα στα πιο γνωστά fashion & beauty brands.

Παρέχεται:

  • Aνταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση & καθοδήγηση
  • Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας

Απαραίτητα Προσόντα :

  • Προϋπηρεσία σε ρόλο πωλήσεων σε κατάστημα λιανικής στο χώρο της μόδας ή της ομορφιάς
  • Εμπειρία στις πωλήσεις και στην επίτευξη αποτελεσμάτων
  • Γνώση παραλαβών, παρακολούθησης πωλήσεων και οργάνωσης αποθήκης
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και ποιοτική εξυπηρέτηση των καταναλωτών
  • ∆υναμική και ευχάριστη προσωπικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα και προσαρμοστικότητα
  • Γνώση Αγγλικών

Σε περίπτωση τελικής επιλογής, η πρόσληψη γίνεται απευθείας από την εταιρεία-πελάτη της MSPS.

Μαρούσι