Για εργοδότες
Πωλητής/Πωλήτρια X-Van

Περιγραφή Θέσης:

Θέλεις να γίνεις μέρος μιας δυναμικής και καινοτόμου ομάδας; Η FDL Group αναζητά έναν Πωλητή/Πωλήτρια X-Van για να ενισχύσει την ομάδα μας.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Οδήγηση εταιρικού Van (Δίπλωμα Κατηγορίας Β) και επίσκεψη σε πελάτες για παραδόσεις και πωλήσεις.
  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων με πελάτες, με γνώμονα την αμοιβαία κερδοφορία.
  • Λήψη και διεκπεραίωση παραγγελιών.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου ή ισοδύναμη εκπαίδευση.
  • Έγκυρη άδεια οδήγησης.
  • Εμπειρία στις πωλήσεις, ιδιαίτερα σε X-Van.
  • Ισχυρές επικοινωνιακές και διαπροσωπικές δεξιότητες.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Ευχάριστο και υποστηρικτικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη και εξέλιξη.

Αν ενδιαφέρεστε να ενταχθείτε στην ομάδα μας, παρακαλούμε αποστείλετε το βιογραφικό στο hr@gfdlgroup.gr. Ανυπομονούμε να συνεργαστούμε μαζί σας!

Ασπρόπυργος
πριν 20 ώρες