Για εργοδότες
Σύμβουλος Πωλήσεων με έδρα τον Νομό Ξάνθης - Ροδόπης
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
101-250
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
πριν ένα χρόνο
Ημ. ανάρτησης

Η αμιγώς ελληνική κορυφαία βιομηχανία DUROSTICK, μία από τις υγιέστερα αναπτυσσόμενες εταιρείες στον τομέα των δομικών υλικών, επιθυμεί να προσλάβει νέο για καριέρα στο χώρο των πωλήσεων. Ο Σύμβουλος Πωλήσεων θα απευθύνεται σε Χρωματοπωλεία και σε επιλεγμένα καταστήματα Ειδών Υγιεινής, Υδραυλικών & Δομικών Υλικών.

ΕΑΝ:

  • Είστε δυναμικό άτομο επιδιώκοντας δραστικά τους στόχους σας με σαφή προσανατολισμό στο αποτέλεσμα
  • Έχετε άνεση και ικανότητα στην επικοινωνία και την διαπραγμάτευση
  • Το πάθος, η ζωντάνια, η αυτοπεποίθηση, ο ενθουσιασμός καθώς και η απαιτούμενη ευγένεια σας χαρακτηρίζουν στη δουλειά σας
  • Διαθέτετε ικανότητες οργάνωσης, επαγγελματισμού, και διαχείρισης χρόνου για την άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Είστε ευχάριστη προσωπικότητα με φιλοδοξία για επιτυχία και διάκριση

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία στον χώρο των πωλήσεων
  • Γνώσεις χειρισμού Η/Υ
  • Γνώσεις χειρισμού CRΜ (επιθυμητό, αλλά όχι απαραίτητο προσόν)
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Η εμπειρία τεχνικών γνώσεων για την δημιουργία, την συντήρηση ή την ανακαίνιση μιας οικοδομής καθώς και το πτυχίο σχολής  Δομικών Έργων θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν.

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και προσφορά ολοκληρωμένων λύσεων
  • Παρακολούθηση των συνθηκών και τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Επίτευξη στόχων

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό σύστημα αποδοχών που περιλαμβάνει σταθερές αποδοχές και bonus
  • Προοπτικές προσωπικής εξέλιξης μέσα σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση στη γκάμα των προϊόντων μας και τις τεχνικές πωλήσεων
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Tablet - κινητό
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ :

Τα βιογραφικά να αποστέλλονται ΜΟΝΟ ΣΤΑ ΕΛΛΗΝΙΚΑ
Όλα τα βιογραφικά θα θεωρηθούν απόλυτα εμπιστευτικά και θα απαντηθούν όσα πληρούν τις προϋποθέσεις.

Τα βιογραφικά θα αξιολογηθούν και θα κληθούν για συνέντευξη όσοι πληρούν  τις προϋποθέσεις. Εάν δεν λάβετε τηλεφώνημά μας μέσα σε δύο εβδομάδες από την αποστολή του βιογραφικού σας σημειώματος, σημαίνει πως δεν περάσατε στη δεύτερη φάση και σας ευχαριστούμε για την αίτησή σας.

Κομοτηνή