Για εργοδότες
Job Header Image
Οδηγοί, Συνοδοί Χρηματαποστολών και Καταμετρητές (ΑΡΤΑ)
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
ΆρταΤοποθεσία
Άρτα
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΑσφάλειαΚατηγορία θέσης
Ασφάλεια

Η  G4S Cash Solutions, μέλος του Πολυεθνικού Ομίλου εταιριών Allied Universal, κορυφαίου στην παροχή υπηρεσιών ασφαλείας ζητεί να προσλάβει για τη στελέχωση του τμήματος χρηματαποστολών:

Οδηγούς, Συνοδούς Χρηματαποστολών και Καταμετρητές

Περιοχή αναφοράς: ΑΡΤΑ

Η θέση αναφέρεται σε εργασία Πλήρους Απασχόλησης, με βασική αρμοδιότητα τη μεταφορά αξιών από και προς το θωρακισμένο όχημα μεταφοράς

Αρμοδιότητες Θέσης:

Οδηγός: Οδήγηση του θωρακισμένου οχήματος προς και από τους πελάτες τηρώντας τους κανόνες ασφαλείας που προβλέπονται από την εταιρεία και την ελληνική νομοθεσία.

Συνοδός: Μεταφορά αξιών από και προς το θωρακισμένο όχημα μεταφοράς τηρώντας τους κανόνες ασφαλείας που προβλέπονται από την εταιρεία και την ελληνική νομοθεσία.

Καταμετρητής: Καταμέτρηση των μεταφερόμενων αξιών τηρώντας τους κανόνες ασφαλείας που προβλέπονται από την εταιρεία και την ελληνική νομοθεσία.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με πλήρη ασφάλιση ΕΦΚΑ

  • Σταθερό ωράριο εργασίας

  • Μόνιμη θέση εργασίας

  • Πρόσθετη ασφάλιση επαγγελματικού κινδύνου

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε έναν πολυεθνικό οργανισμό

  • Συνεχή εκπαίδευση με δυνατότητες εξέλιξης

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Άδεια Υπηρεσιών Ασφαλείας-Security
  • Καλή φυσική κατάσταση
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • Επαγγελματικό Δίπλωμα οδήγησης (για Οδηγούς)
  • Γνώση Η/Υ

Η εταιρεία G4S προάγει την ισότιμη συμπερίληψη στην εργασία και ενθαρρύνει τις αιτήσεις από άτομα όλων των πολιτισμικών καταβολών ή άλλων στοιχείων διαφορετικότητας, χωρίς αποκλεισμούς και διακρίσεις.

Άρτα