Για εργοδότες
Job Header Image
Συνοδοί Χρηματαποστολών - Καβάλα
ΚαβάλαΤοποθεσία
Καβάλα
πριν 7 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΑσφάλειαΚατηγορία θέσης
Ασφάλεια

Η G4S Cash Solutions είναι μέλος της Allied Universal, της κορυφαίας εταιρείας ολοκληρωμένης ασφάλειας στον κόσμο, που ειδικεύεται στην παροχή υπηρεσιών ασφαλείας & διαχείρισης μεγάλων πελατών σε όλο τον κόσμο.

Απασχολούμε περισσότερους από μισό εκατομμύριο ανθρώπους σε περισσότερες από 90 χώρες. Στόχος μας είναι να παρέχουμε ειδικές υπηρεσίες ασφαλείας που υπερβαίνουν τις προσδοκίες των πελατών.

Η G4S Cash Solutions δραστηριοποιείται στον κλάδο των χρηματοπιστωτικών αγορών και λόγω της διαρκούς ανάπτυξης των υπηρεσιών ζητούνται:

Συνοδοί Χρηματαποστολών

Περιοχή: Καβάλα

Αρμοδιότητες θέσης:

Συνοδός: Μεταφορά αξιών από και προς το θωρακισμένο όχημα μεταφοράς τήρησης των κανόνων ασφαλείας που προβλέπονται από την εταιρεία και την ελληνική νομοθεσία.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σταθερή πενθήμερη 8ωρη εργασία (Δευτέρα έως Παρασκευή)
  • Μόνιμη θέση εργασίας (Αορίστου Χρόνου)
  • Πρόσθετη ασφάλιση επαγγελματικού κινδύνου
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε έναν πολυεθνικό οργανισμό
  • Συνεχή εκπαίδευση με δυνατότητες εξέλιξης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια Υπηρεσιών Ασφαλείας ΙΕΠΥΑ ν. 2518/97 (Security)
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικών
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ
  • Καλή φυσική κατάσταση
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (μόνο για τους υπόχρεους)

Εάν πληροίτε τα παραπάνω κριτήρια και επιθυμείτε να κάνετε καριέρα στη μεγαλύτερη εταιρεία χρηματαποστολών με ηγετική θέση στην αγορά μη διστάσετε να κάνετε αίτηση πατώντας την Αποστολή αίτησης, για να μας στείλετε το βιογραφικό σας.

Η εταιρεία G4S προάγει την ισότιμη συμπερίληψη στην εργασία και ενθαρρύνει τις αιτήσεις από άτομα όλων των πολιτισμικών καταβολών ή άλλων στοιχείων διαφορετικότητας, χωρίς αποκλεισμούς και διακρίσεις.

Καβάλα