Για εργοδότες
Τεχνικός πεδίου

Η Ergomatic, δυναμική εταιρεία στον κλάδο του Τεχνολογικού Εξοπλισμού Κτιρίων από το 2004, για την κάλυψη των αναγκών του τμήματος Αυτόματων Θυρών, επιθυμούμε να εντάξουμε άμεσα στην ομάδα της Βοηθό Τεχνικού Εγκατάστασης.

Περιοχή: Καλλιθέα-Γλυκά Νερά, Αττικής

 Κύριες αρμοδιότητες/καθήκοντα:

  • Εγκατάσταση αυτόματων θυρών & Λοιπών συστημάτων που προμηθεύεται η εταιρεία
  • Συντήρηση & επισκευή των συστημάτων
  • Διάγνωση και επίλυση τεχνικών προβλημάτων
  • Διαχείριση εξοπλισμού και ανταλλακτικών

Ο ιδανικός υποψήφιος πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω προσόντα:

  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
  • Ολοκληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα εργασιών εκτός έδρας
  • Εξοικείωση με χρήση εργαλείων
  • Επιθυμητές Γνώσεις Ηλεκτρονικών ή Ηλεκτρολογικών

Η εταιρία προσφέρει:

  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus Αποδοτικότητας
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Εταιρικό κινητό
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Φιλικό & σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον

Οι υποψήφιοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους στο info@ergomatic.gr ή να επικοινωνήσουν στο 2109410015.

Αν θέλετε να μάθετε περισσότερα για τη Ergomatic, επισκεφθείτε την ιστοσελίδα μας www.ergomatic.gr.

Καλλιθέα
πριν 8 ώρες