Για εργοδότες
Τεχνικός Ηλεκτρολόγος-Ηλεκτρονικός (Αθήνα)
Company logo - click to visit company page
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Αρμοδιότητες:

• Εκτέλεση εργασιών εγκατάστασης συστημάτων ασφαλείας

• Εκτέλεση εργασιών αντιμετώπισης βλαβών

• Εκτέλεση εργασιών προληπτικής συντήρησης

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να στείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο portal του Kariera ή στο email info@rigos-safes.gr

Επαγγελματικά προσόντα και απαιτήσεις:

• Απόφοιτος ΙΕΚ/ΑΕΙ/ΤΕΙ Τεχνικής Σχολής (επιθυμητή σχολή Ηλεκτρονικών/Ηλεκτρολόγων)

• Επιθυμητή η εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον ένα (1) έτος σε εγκαταστάσεις συστημάτων ασφαλείας

• Δίπλωμα Οδήγησης Ι.Χ

• Διάθεση συνεχούς ανάπτυξης και ενημέρωσης για τις εξελίξεις στον χώρο της τεχνολογίας.

• Ικανότητα να εμπνέει εμπιστοσύνη

Τι Προσφέρουμε:

• Σταθερή πλήρη απασχόληση (μισθωτή σχέση εργασίας)

• Συνεχή εκπαίδευση στα συστήματα ασφαλείας και σε καινοτόμες τεχνολογίες ασφαλείας

• Προοπτικές εξέλιξης στο πλαίσιο μιας δυναμικά αναπτυσσόμενης εταιρίας

• Υποστήριξη και επίβλεψη από έμπειρα στελέχη

Αθήνα