Για εργοδότες
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΒΑΡΔΙΑΣ
ΚρωπίαΤοποθεσία
Κρωπία
πριν 3 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η Flexopack S.A., Ελληνική βιομηχανία παραγωγής πλαστικών συσκευασίας, με έδρα το Κορωπί – Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει Ηλεκτρολόγο Βάρδιας, στο Τεχνικό τμήμα της Εταιρείας, για μόνιμη συνεργασία πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:

Αναζητούμε Ηλεκτρολόγο Βάρδιας, για να συμμετέχει στην διατήρησης της καλής κατάστασης και της λειτουργικότητας των παραγωγικών μονάδων.

Αρμοδιότητες:

  • Επισκευή ηλεκτρολογικών συστημάτων και διασφάλιση ότι λειτουργούν σε συμφωνία με τα πρότυπα.
  • Εκτέλεση τακτικής συντήρησης των συστημάτων παραγωγής.
  • Επισκευή ηλεκτρολογικών βλαβών.
  • Συνεισφορά στην εγκατάσταση νέων γραμμών παραγωγής.
  • Εργασία σε βάρδια Δευτέρα - Παρασκευή

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος ΤΕΙ ή άλλων Τεχνικών Σχολών.
  • Επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη προϋπηρεσία, σε αντίστοιχη θέση.
  • Επιθυμητή γνώση χρήσης Η/Υ και βασική γνώση Αγγλικών.

Η Εταιρεία Προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών.
  • Κλίμα συνεργασίας και υποστήριξης.
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.
Κρωπία