Για εργοδότες
ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ POS
πριν 3 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Μεγάλος Πολυεθνικός Όμιλος για την ενίσχυση της TEΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ POS, αναζητά:

BOHΘΟ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ POS

Έναρξη Εργασίας: AMEΣΑ

Καθήκοντα:

  • Επισκέψεις σε πελάτες για διάγνωση και επίλυση βλαβών σε υποστηριζόμενα προϊόντα
  • Προγραμματισμένες συντηρήσεις
  • Εγκαταστάσεις νέων μηχανημάτων βάσει προδιαγραφών του προμηθευτή
  • Εκπαίδευση πελατών στον χειρισμό των μηχανήματων
  • Εργαστηριακός έλεγχος και επισκευή μηχανημάτων – περιφερειακών εξαρτημάτων

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Καλή χρήση Η/Υ
  • Επαγγελματική συμπεριφορά με διάθεση εξυπηρέτησης των πελατών και ομαδικό πνεύμα
  • Άδεια οδήγησης μηχανής / αυτοκινήτου

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές ανέλιξης εντός του Ομίλου

Πειραιάς