Για εργοδότες
Τεχνικός Εγκαταστάσεων
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
1-15
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 3 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Η Avidex Α.Ε., πρωτοπόρος εταιρία στην μελέτη και εγκατάσταση συστημάτων Ήχου, Εικόνας, Αυτοματισμών και Επικοινωνίας σε Εταιρικά Κτίρια, Δημόσια Έργα, Ιδιωτικές κατοικίες και Σκάφη Αναψυχής, ζητά να προσλάβει:

Ηλεκτρονικό / Ηλεκτρολόγο Εγκαταστάσεων στην Αθήνα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ Ηλεκτρονικός, Ηλεκτρολόγος ή αντίστοιχου γνωστικού αντικειμένου.
  • Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη.
  • Ανεπτυγμένες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση Microsoft Office
  • Δίπλωμα οδήγησης

Αρμοδιότητες:

  • Εγκατάσταση & Παραμετροποίηση συστημάτων Εικόνας, Ήχου, Αυτοματισμών και Δικτύου (ΙΤ).
  • Συντήρηση και Υποστήριξη των παραπάνω.

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό μηνιαίο μισθό
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αποστολή βιογραφικών στο hr@avidex.gr

Αθήνα