Για εργοδότες
Ηλεκτρολόγος Μερικής Απασχόλησης (Σαββατοκύριακα)
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Κύρια Καθήκοντα:

  • Εξασφάλιση της ομαλής και απρόσκοπτης λειτουργίας του εξοπλισμού και των εγκαταστάσεων του εργοστασίου κατά τη διάρκεια του Σαββατοκύριακου.
  • Άμεση διάγνωση και επίλυση βλαβών και τεχνικών προβλημάτων που προκύπτουν τα Σαββατοκύριακα.
  • Εκτέλεση προγραμματισμένων εργασιών συντήρησης για τη διασφάλιση της αποδοτικής λειτουργίας των ηλεκτρολογικών συστημάτων του εξοπλισμού.
  • Τήρηση των κανόνων Ασφάλειας και Υγείας του εργοστασίου.
  • Σύνταξη αναφορών συντήρησης και επίλυσης βλαβών και ενημέρωση του προϊσταμένου Ηλεκτρολογικής Συντήρησης.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Τεχνολόγου Ηλεκτρολόγου Μηχανικού ή ισότιμη τεχνική εκπαίδευση.
  • Ικανότητα ανάγνωσης, κατανόησης και ενημέρωσης ηλεκτρολογικών σχεδίων.
  • Γνώση αγγλικών και ικανότητα χρήσης υπολογιστών.
  • Προϋπηρεσία στον τομέα (επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη).
  • Ισχυρές δεξιότητες ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων.
  • Οργανωτικές ικανότητες.
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας.
  • Δυνατότητα εργασίας μόνο τα Σαββατοκύριακα.

Παροχές:

  • Σύγχρονο, δυναμικό και άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Ιδιωτική ασφάλιση υγείας.
  • Συνεχής εκπαίδευση και επιμόρφωση.
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης.
Οινόφυτα
πριν 2 μήνες
Με κάποια εμπειρία
Μερική απασχόληση