Για εργοδότες
ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
501-2000
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Ο Όμιλος ΙΑΣΩ στο πλαίσιο της συνεχούς αναβάθμισης των παρεχόμενων υπηρεσιών του, αναζητά να προσλάβει για τα γραφεία του στο Μαρούσι:

Προϊστάμενο Τεχνικής Υπηρεσίας

Ο κάτοχος της θέσης αναφέρεται στον Τεχνικό Διευθυντή και θα είναι υπεύθυνος για τον συντονισμό και την εποπτεία της καθημερινής λειτουργίας του Τεχνικού τμήματος (Ομάδα Ηλεκτρολόγων ,Πρακτικών Μηχανικών, Ψυκτικών ) και βασικό στόχο την προληπτική συντήρηση του εξοπλισμού, τη διόρθωση τυχόν δυσλειτουργιών-βλαβών της κλινικής καθώς και των νέων κατασκευών ή βελτιώσεων των υφιστάμενων εγκαταστάσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Συνεχής τήρηση του προγράμματος προληπτικής συντήρησης
  • Καθοδήγηση και εκπαίδευση τεχνικού προσωπικού
  • Προγραμματισμός εργασιών και συντονισμός των συνεργείων ανάλογα με τις ανάγκες της κλινικής
  • Επικοινωνία με προμηθευτές για τεχνικά θέματα
  • Ζήτηση προσφορών, καθορισμός αναγκών ανταλλακτικών, καθορισμός τεχνικών προδιαγραφών και προώθηση των σχετικών αναγκών στο τμήμα Προμηθειών
  • Έλεγχος για ποιοτική και ποσοτική παράδοση σχετικών υλικών του τμήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού
  • Απαραίτητη Εργασιακή Εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε Αντίστοιχη Θέση
  • Επιθυμητή Ειδίκευση στον τομέα Υγείας
  • Απαραίτητη Γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office και Excel)
  • Γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Δυνατότητα άσκησης καθηκόντων υπό πίεση

Παροχές

  • Πολύ καλό και σταθερό εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικές αμοιβές αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Μαρούσι
Με μεγάλη εμπειρία