Για εργοδότες
Υπάλληλος Τμήματος Μηχανογράφησης
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση και υποστήριξη των πληροφοριακών συστημάτων της εταιρείας
  • Εγκατάσταση σταθμών εργασίας (Η/Υ, περιφερειακές συσκευές κ.λ.π)
  • Αναβάθμιση σταθμών εργασίας
  • Αντιμετώπιση και επίλυση τεχνικών ζητημάτων εξοπλισμού
  • Επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Πληροφορικής, Μηχανικής Υπολογιστών ή συναφούς αντικειμένου.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε παρόμοια θέση.
  • Άριστη γνώση λειτουργικών συστημάτων Windows και Linux.
  • Καλή γνώση δικτύων και τεχνολογιών VPN, firewall, routers.
  • Ικανότητα εργασίας εντός ομάδας και επίλυσης προβλημάτων με αποτελεσματικότητα.
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα

 

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο και φιλικό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρεία
Σχετικά tags
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Υπάλληλος Τμήματος Μηχανογράφησης
Μοσχάτο
πριν 2 μήνες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση