Για εργοδότες
Τεχνίτης Μηχανικός Μηχανημάτων Έργου
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης

Ο όμιλος εταιρειών ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε. ασχολείται με αντιπροσωπίες και εισαγωγές Μηχανημάτων Έργου στην Ελλάδα. Πιο συγκεκριμένα αντιπροσωπεύει Χωματουργικά και Οδοποιητικά Μηχανήματα, Γερανούς, Μηχανήματα Ανακύκλωσης, Σάρωθρα, Περονοφόρα και άλλα είδη. Η έδρα της Εταιρίας είναι στην Αθήνα, σε σύγχρονο κτήριο επιφάνειας 2500 τ.μ., όπου υπάρχουν τα Γραφεία της Διοίκησης, η Έκθεση Μηχανημάτων, το Τμήμα Πωλήσεων, η Αποθήκη Ανταλλακτικών και το Κεντρικό Συνεργείο.

Ο όμιλος ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.Ε. ζητεί να προσλάβει στην Αθήνα

 Τεχνίτη Μηχανικό Μηχανημάτων Έργου

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Έλεγχος της σωστής λειτουργίας μηχανημάτων έργου
  • Διάγνωση, επισκευή και συντήρηση μηχανημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο σχολής τεχνικής κατεύθυνσης
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση.
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εξαίρετο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
Αθήνα