Για εργοδότες
ΒΟΗΘΟΣ ΤΕΧΝΙΚΟΥ
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 24 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η Orthostatical προσφέρει προϊόντα και υπηρεσίες που στοχεύουν στην υποστήριξη της αυτονομίας και της ανεξαρτησίας των ατόμων με αναπηρίες, όπως αμαξίδια, συστήματα μεταφοράς και διάφορα βοηθήματα αποκατάστασης. Επίσης, παρέχει δωρεάν επιδείξεις προϊόντων στο χώρο του πελάτη, ώστε να εξασφαλίσει ότι οι λύσεις που προτείνει καλύπτουν τις ανάγκες του κάθε ατόμου.

Ψάχνουμε για ενθουσιώδεις ανθρώπους, με διάθεση για μάθηση και εξέλιξη με σκοπό να συμβάλλουν στο όραμά μας για μια Ζωή με Αυτονομία!

Περιγραφή Θέσης :

  • Βοηθός Τεχνικού για ηλεκτρονικά και μηχανικά βοηθήματα αποκατάστασης και αναπηρίας (π.χ αμαξίδια , ηλεκτρικά κρεβάτια , ηλεκτρικά γερανάκια, μοτερ , διαφορικά κλπ)
  • Διάγνωση / ανεύρεση βλαβών
  • Έλεγχος καλής λειτουργίας
  • Επισκευή βλαβών
  • Οργάνωση και διαχείριση βλαβών
  • Συνεργασία με τον Υπεύθυνο Τεχνικό για reports
  • Συντήρηση όλων των μηχανισμών και συστημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Πολύ καλή τεχνική αντίληψη
  • Γνώσεις ηλεκτρολογικών auto-moto / μηχανολογίας
  • Γνώση Αγγλικών
  • Γνώση Η/Υ
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Ικανότητα γρήγορης αντίληψης & απόδοσης
  • Εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα
  • Ευγένεια,υπευθυνότητα, μεθοδικότητα και συνέπεια
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου

Η εταιρία προσφέρει:

  • Μισθός με προοπτική εξέλιξης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Εταιρικό κινητό τηλέφωνο,
  • Πενθήμερη εργασία 9.00 π.μ. - 5.00 μ.μ.
  • Πλήρης απασχόληση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού
Μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας στο email hra.orthostatical@gmail.com

Αθήνα