Για εργοδότες
Τεχνικός Εγκαταστάσεων και Υποστήριξης
πριν 17 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η Milkplan Α.Ε. η μεγαλύτερη εξαγωγική βιομηχανία παραγωγής δεξαμενών ψύξης γάλακτος, κτηνοτροφικών μηχανημάτων και αρμεκτικού εξοπλισμού, αναζητά Τεχνικό Εγκαταστάσεων και Υποστήριξης για την στελέχωση του τμήματος εξυπηρέτησης πελάτων στον τομέα των αρμεκτικών και του κτηνοτροφικού εξοπλισμού.

Καθήκοντα:

  • Τεχνική υποστήριξη για εγκαταστάσεις κτηνοτροφικού εξοπλισμού σε νέα και υφιστάμενα έργα της εταιρείας
  • Τεχνική υποστήριξη - επιτόπου, τηλεφωνικώς ή γραπτώς – για υφιστάμενα έργα-πελάτες της εταιρείας.
  • Εγκαταστάσεις κτηνοτροφικού εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Τεχνική κατάρτιση σε προϊόντα ηλεκτρομηχανολογικού και υδραυλικού εξοπλισμού
  • Διαθεσιμότητα για ταξίδια
  • Επικοινωνιακές και οργανωτικές δεξιότητες

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Εμπειρία σε ανάλογη θέση τεχνικού θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα
  • Εμπειρία σε ηλεκτρολογικές ή/και υδραυλικές εγκαταστάσεις θα εκτιμηθεί

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Ιδιωτική Ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση
Λαγκαδάς