Τεχνικός Εγκαταστάσεων και Service Αρμεκτικών Ρομποτικών Συστημάτων
πριν 17 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Αναζητούμε Τεχνικό Εγκαταστάσεων και Service Αρμεκτικών Ρομποτικών Συστημάτων για την στελέχωση των συνεργείων του τμήματος ρομποτικού εξοπλισμού.

Κύρια Καθήκοντα:

  • Εγκατάσταση και επίλυση βλαβών αρμεκτικών ρομποτικών συστημάτων σε κτηνοτροφικές μονάδες

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Γνώσεις βασικών ηλεκτρολογικών και υδραυλικών εγκαταστάσεων
  • Εμπειρία σε θέση τεχνικού – εγκαταστάτη
  • Γνώση χρήσης ηλεκτρονικού υπολογιστή
  • Διαθεσιμότητα για ταξίδια εντός Ελλάδας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ομαδικό πνεύμα και διάθεση για συνεργασία
  • Δίπλωμα οδήγησης Β κατηγορίας

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτική εξέλιξης
Λαγκαδάς