Για εργοδότες
Υπάλληλος για Υποστήριξη Τεχνικού Τμήματος

Rainbow Waters, κορυφαία εταιρία στην κατηγορία των ψυκτών νερού και φίλτρων νερού στην Ελλάδα  αναζητά

Υπάλληλο για Yποστήριξη του Tεχνικού Tμήματος.

(Περιοχή: Αχαρνές)

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Τηλεφωνική υποστήριξη πελατών

Επιθυμητά προσόντα:

  • Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής & Αγγλικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες και πελατοκεντρική αντίληψη
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας θα εκτιμηθεί

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

H συνεχής ανάπτυξη της εταιρίας μας δημιουργεί σε σταθερή βάση νέες θέσεις εργασίας.

Εάν θέλετε να γίνετε μέλος μιας εταιρίας που εξελίσσεται και όπου ο επαγγελματισμός και οι ικανότητες εκτιμώνται, προωθήστε μας το βιογραφικό σας.

Μια θέση εργασίας σας περιμένει στην εταιρία μας.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Αχαρνές
πριν 15 μέρες