Για εργοδότες
ΤΕΧΝΙΚΟΣ SERVICE

Η Nespresso® Professional προσφέρει προσαρμοσμένες λύσεις καφέ για κάθε επιχείρηση φιλοξενίας, εστίασης, αλλά και χώρους γραφείων. Τo σύστημα καφέ της Nespresso Professional εξασφαλίζει την αναβάθμιση της εμπειρίας τόσο των πελατών του ξενοδοχείου/ εστιατορίου, όσο και των εργαζομένων μιας επιχείρησης, συμβάλλοντας στην αύξηση της παραγωγικότητα τους.

Στα πλαίσια ανάπτυξής της ομάδας του Service, η ΣΥΝΕΡΓΙΑ
ΑΕ αναζητά Tεχνικό, ο οποίος θα είναι υπεύθυνος για την επισκευή, συντήρηση και
εγκατάσταση επαγγελματικών μηχανών καφέ Νespresso.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Επισκευή και συντήρηση μηχανών εντός των εγκαταστάσεων της εταιρείας μας.
  • Εγκατάσταση και εξασφάλιση της ομαλής λειτουργίας των μηχανών-μηχανημάτων στις εγκαταστάσεις των πελατών μας.
  • Παροχή άμεσης τεχνικής υποστήριξης στις εγκαταστάσεις του πελάτη.
  • Τηλεφωνική υποστήριξη για άμεση επίλυση τεχνικών ζητημάτων.

Απαραίτητα Προσόντα:

• Πτυχίο Ηλεκτρονικής ή συναφούς ειδικότητας από αναγνωρισμένο ΑΕΙ ή ΤΕΙ. Η γνώση στην ψύξη και τη μηχανολογία θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.
• Τουλάχιστον 2 χρόνια επαγγελματικής εμπειρίας στο service ηλεκτρικών ή ηλεκτρονικών συσκευών
• Επιθυμητή χρήση MS Office
• Γνώση αγγλικών
• Δυνατότητα ταξιδιών εντός Ελλάδος
• Δίπλωμα οδήγησης (Γ’ κατηγορίας επιθυμητό)
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσει

Η εταιρία προσφέρει:
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Προοπτικές ανάπτυξης
• Συνεχή εκπαίδευση
• Εργασία σε σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον

Η εταιρεία μας ακολουθεί μια αξιοκρατική διαδικασία επιλογής προσωπικού & αξιολόγησης, παρέχοντας σε όλους τους αιτούντες ίσες ευκαιρίες και εμπιστευτικότητα.

Αθήνα
πριν 13 μέρες