Για εργοδότες
Τεχνίτης Συνεργείου Μηχανημάτων Έργου
Company logo - click to visit company page
16-50
Κατασκευαστικός | Τεχνικός κλάδος
πριν 19 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρία HELMA A.E., καταξιωμένη εισαγωγική - εξαγωγική τεχνική εταιρία μηχανημάτων Έργων και Βιομηχανίας, αναζητά ικανό και έμπειρο Τεχνίτη  Συνεργείου Μηχανημάτων Έργου για το τμήμα του Συνεργείου της στη Μαγούλα, Αττικής.

Αρμοδιότητες:

  • Εργασίες συντήρησης και επισκευής μηχανημάτων έργου
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης με κύριο τομέα ευθύνης τεχνικές-κατασευαστικές εταιρίες
  • Συνεργασία με την ομάδα των τεχνικών και τον προϊστάμενο του συνεργείου

Προσόντα:

  • Ηλεκτρολογικές και μηχανολογικές γνώσεις
  • Γνώση χρήσης ηλεκτρολογικών οργάνων μετρήσεων και διαγνωστικών
  • Εμπειρία σε συντήρηση και επισκευή μηχανημάτων Έργων
  • Επιθυμητή κατοχή διπλώματος οδήγησης Γ' κατηγορίας
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Δυνατότητα ταξιδίων στην επαρχία
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές Εταιρείας:

  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
  • Συνεχής επιμόρφωση και ανάπτυξη
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Απαραίτητος τεχνολογικός εξοπλισμός

Μαγούλα