Για εργοδότες
Προϊστάμενος Εγκατάστασης Υγραερίου (Λάρισα)
ΛάρισαΤοποθεσία
Λάρισα
πριν 17 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Στην ομάδα kariera.gr | Mass Recruitment, δεν προσφέρουμε απλά μια θέση εργασίας σας προσφέρουμε τη δυνατότητα να γίνετε μέλος ενός συνεχές μεταβαλλομενου περιβάλλοντος εργασίας. Με χρόνια εξειδίκευσης στις υπηρεσίες μαζικής πρόσληψης, φέρνουμε κοντά εξαιρετικά ταλέντα υποψηφίων με δυναμικές εταιρείες.

Στην ομάδα του kariera.gr | Mass Recruitment κάθε επαγγελματική σας κίνηση είναι ένα βήμα προς την αριστεία. Ξεκινήστε μαζί μας μια καριέρα όπου οι δεξιότητές σας συναντούν ασύγκριτες ευκαιρίες.

Η ομάδα του Mass Recruitment του kariera.gr, αναζητά για λογαριασμό της εταιρείας PetroGaz S.A., ηγέτιδα εταιρεία εμπορίας και διανομής υγραερίου, Προϊστάμενο Εγκατάστασης Υγραερίου στη Λάρισα.

Αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση και έλεγχος εργασιών μηχανολογικής και ηλεκτρολογικής συντήρησης για την εύρυθμη λειτουργία της εγκατάστασης.
  • Καθημερινή επίβλεψη και συντονισμός εργολαβικού προσωπικού.
  • Συμμετοχή στον ετήσιο σχεδιασμό και καθορισμό στόχων.
  • Ανεφοδιασμός της εγκατάστασης με υγραέριο.
  • Εφαρμογή συστημάτων ISO.
  • Διαχείριση παραγγελιών και δρομολόγηση.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο Τεχνικής Σχολής ή ΤΕΙ μηχανολογικής ή ηλεκτρολογικής κατεύθυνσης ή
    ανάλογης ειδικότητας
  • 5+ έτη εμπειρίας σε υπεύθυνη θέση παραγωγικής μονάδας
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ (MS Office)

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο
  • Ιδιωτική ασφάλιση
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης
Λάρισα