Για εργοδότες
Κωδ:BMTHESS
Βοηθός Μηχανικού Μηχανημάτων Έργου
πριν 15 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

UNITRACK S.A.

Σχετικά με εμάς

Η εταιρεία UNITRACK Α.Ε.Ε. που εκπροσωπεί από το 1999 επάξια τη JCB, στοχεύοντας στην καλύτερη υποστήριξη της ελληνικής αγοράς με εξοπλισμό και υπηρεσίες υψηλής ποιότητας, αναζητά Βοηθούς Μηχανικού μηχανημάτων έργου για την υποστήριξη του τμήματος Service στο υποκατάστημα της Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες

  • Η υποστήριξη των Μηχανικών στη συντήρηση και επισκευή μηχανημάτων εντός και εκτός χώρου του συνεργείου
  • Η συντήρηση του μηχανολογικού εξοπλισμού του συνεργείου
  • Η συμμετοχή στις καθημερινές λειτουργίες του τμήματος

Απαιτήσεις Θέσης / Προσόντα

  • Απόφοιτος Τεχνικής σχολής σε σχετικό πεδίο όπως Μηχανολογία, Μηχανοτρονική
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση - σε συναφή κλάδο επιθυμητή
  • Δυνατότητα ταξιδιών και τακτικών επισκέψεων σε πελάτες
  • Καλή χρήση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας προφορικά και γραπτά
  • Δίπλωμα οδήγησης (Κατηγορία Β)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (αν απαιτείται)

Προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης και συνεχή εκπαίδευση
  • Εργασία σε ευχάριστο και μοντέρνο περιβάλλον

Αποστολή βιογραφικών & πληροφορίες:

hr@unitrack.gr

Μενεμένη