Για εργοδότες
ΒΟΗΘΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΥ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΩΝ

Η εταιρεία Louloudis Electrical Applications, που δραστηριοποιείται στον χώρο των Υπηρεσιών Συντήρησης Ηλεκτρομηχανολογικού Εξοπλισμού και Βιομηχανικών Ηλεκτρολογικών Εγκαταστάσεων από το 1992, αναζητά για άμεση πρόσληψη, για το τεχνικό της τμήμα στη Θεσσαλονίκη βοηθό Ηλεκτρολόγου Εγκαταστάσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Βοηθός στη Συντήρηση υποσταθμών μέσης τάσης / ηλεκτροπαραγωγών ζευγών
  • Βοηθός στη Διάγνωση και επίλυση προβλημάτων / βλαβών
  • Βοηθός στη Νέες εγκαταστάσεις υποσταθμών μέσης τάσης / Ηλεκτροπαραγωγών ζευγών
  • Βοηθός στη Ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις

Απαραίτητα προσόντα:

  • Ομαδικό πνεύμα
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
  • Άδεια ηλεκτρολόγου

Παροχές:

  • Σύγχρονο και Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής και μισθολογικής εξέλιξης
  • Bonus παραγωγικότητας
  • Συνεχής εκπαίδευση

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 2106002612

Θεσσαλονίκη
πριν 7 μέρες
Entry / Αρχάριος