Για εργοδότες
Κωδ:LIFEGUARD ΡΟΔΟΣ
ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΗΣ ΠΑΡΑΛΙΑΣ & ΠΙΣΙΝΑΣ (COSMOPOLITAN HOTEL 4* Ρόδος)
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Επιθυμούμε να εντάξουμε στο δυναμικό του ξενοδοχείου μας COSMOPOLITAN HOTEL 4* στη Ρόδο:

ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΗ / ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΡΙΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ & ΠΙΣΙΝΑΣ

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες:

  • Απόφοιτος/η Σχολής Ναυαγοσωστικής Εκπαίδευσης, με βεβαίωση σε ισχύ
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Ικανότητα σωστής επικοινωνίας

 Καθήκοντα και αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος για την ασφάλεια των λουόμενων στην παραλία του ξενοδοχείου
  • Διατηρεί διαθέσιμο και κατάλληλα συντηρημένο τον ναυαγοσωστικό εξοπλισμό
  • Αντικαθιστά τον ναυαγοσώστη πισίνας, και κατά τις ώρες λειτουργίας της βρίσκεται σε ετοιμότητα, είτε καθήμενος στο χώρο της πισίνας είτε περιπολώντας σε αυτόν
  • Διαχείριση περιστατικών

 Προσφέρονται:

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Συμμετοχή σε ομαδικό αφαλιστήριο ζωής
  • Γεύματα εντός του ξενοδοχείου
  • Επαγγελματικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλλουν την αίτησή τους για να έχουν την ευκαιρία να εργαστούν σε ένα ευχάριστο και υποστηρικτικό περιβάλλον, σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία του ξενοδοχειακού κλάδου.

Όλες οι υποβληθείσες αιτήσεις και πληροφορίες θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας και σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).

Ιαλυσός
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή