Για εργοδότες
Υπάλληλος Καθαριότητας / Καθαρίστρια

Το συγκρότημα διαμερισμάτων (Apart Hotel) 3 Olive Trees στην περιοχή της Σαρωνίδας αναζητά προσωπικό για το τμήμα  Καθαριότητας (housekeeping για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Η θέση αφορά πλήρη ή μερική απασχόληση και προσφέρει ένα ευχάριστο και επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Καθημερινός καθαρισμός και τακτοποίηση των διαμερισμάτων και των κοινόχρηστων χώρων του ξενοδοχείου.
  • Διασφάλιση υψηλών προτύπων καθαριότητας και υγιεινής.
  • Συνεργασία με την υπόλοιπη ομάδα του ξενοδοχείου για την ομαλή και αποτελεσματική λειτουργία.
  • Αναφορά τυχόν προβλημάτων ή ζημιών στους αρμόδιους.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε ανάλογη θέση, κατά προτίμηση σε ξενοδοχείο ή τουριστικό κατάλυμα.
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια και αίσθηση ευθύνης.
  • Ικανότητα να εργάζεται αυτόνομα και ως μέρος της ομάδας.
  • Ευγένεια, επαγγελματισμός και ευχάριστη προσωπικότητα.

Προσφέρουμε:

  • 6ήμερη εργασία πλήρους απασχόλησης ή εναλλακτικά μερικής .
  • Σταθερή απασχόληση σε ένα φιλικό και συνεργατικό περιβάλλον.
  • Συνεχή εκπαίδευση.

Εάν ενδιαφέρεστε να γίνετε μέλος της ομάδας μας, παρακαλούμε να στείλετε το βιογραφικό σας στο elenimgd@dacon.gr ή να επικοινωνήσετε μαζί μας στο 2106912089 καθημερινές μεταξύ 8.00 – 16.00.

Σαρωνίδα
πριν 15 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση