Για εργοδότες
Μπάρμαν
πριν 15 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

H εταιρία Ξενοδοχεία Λούης ΑΕ, με πολυετή παρουσία στον τουρισμό και μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο σε Ελλάδα και Κύπρο, αναζητεί συνεργάτη για την πιο κάτω θέση, για τo καινούριο της ξενοδοχείο 5 αστέρων στην Ζάκυνθο, με την ονομασία King Jason Zante:

                                                        Μπάρμαν

Αρμοδιότητες:

  • Παρασκευή αλκοολούχων και μη αλκοολούχων ποτών για τους πελάτες του μπαρ και του εστιατορίου.
  • Αλληλεπίδραση με τους πελάτες, λήψη παραγγελιών και σερβίρισμα σνακ και ποτών.
  • Σχεδιασμός και παρουσίαση του μενού του μπαρ.
  • Αναπλήρωση αποθέματος και προμηθειών του μπαρ.
  • Συμμόρφωση με όλους τους κανονισμούς τροφίμων και ποτών.

Προσόντα:

  • Πτυχίο τουριστικής σχολής.
  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία ως Μπάρμαν ιδανικά σε ξενοδοχειακό περιβάλλον.
  • Ενθουσιώδης και φιλική προσωπικότητα.
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών (προφορικά). Η καλή γνώση μιας δεύτερης ξένης γλώσσας (γερμανικά, γαλλικά) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Αξιοπρεπής διαμονή (όπου είναι απαραίτητη) και πλήρης διατροφή.
  • Δυνατότητες εκπαίδευσης και εξέλιξης σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο όμιλο με παρουσία σε Ελλάδα και Κύπρο.

 Όλες οι αιτήσεις να σταλούν στην ηλεκτρονική διεύθυνση vacancies.greece@louishotels.com.

Θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας και σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Μπάρμαν
Ζάκυνθος
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή