Για εργοδότες
GUEST RELATIONS MANAGER
Τουρισμός / Ξενοδοχεία
πριν 5 ώρες
Ημ. ανάρτησης
πριν 5 ώρες
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Mε καθήκοντα

  • Υποδοχή των πελατών κατά την άφιξή και την αναχώρηση τους και παροχή πληροφοριών για τις εγκαταστάσεις και τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου
  • Διασφάλιση και παροχή άψογων, πολυτελών, επαγγελματικών και υψηλού επιπέδου εμπειριών εξυπηρέτησης πελατών
  • Διαχείριση και επίλυση επειγόντων/έκτακτων περιστατικών
  • Συντονισμός των υπηρεσιών μεταξύ των διαφόρων τμημάτων του ξενοδοχείου για να εξασφαλιστεί ότι οι ανάγκες των πελατών καλύπτονται.
  • Συλλογή και ανάλυση ανατροφοδότησης από τους πελάτες για την ποιότητα των παρεχόμενων υπηρεσιών με σκοπό τηβελτίωση των διαδικασιών εξυπηρέτησης
  • Ικανοποίηση των αναγκών των πελατών και πρόβλεψη των ανείπωτων επιθυμιών τους

Απαιτούμενα προσόντα

  • Απόφοιτος Τουριστικής Σχολής
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση αγγλικών και γερμανικών ή/και γαλλικών (γνώση τρίτης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν.)
  • Ομαδικότητα στην εργασία καιευχέρεια στην επικοινωνία
  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ένα δυναμικό και απαιτητικό περιβάλλον εργασίας
  • Οργανωτικές ικανότητες και διαχείριση εργασιών
  • Ικανότητα διαπροσωπικής επικοινωνίας και πολύ καλή διάθεση εξυπηρέτησης των φιλοξενούμενων, ευχάριστη προσωπικότητα και παρουσία
  • Πολύ καλη γνώση MS Office και ξενοδοχειακού λογισμικού

 Η εταιρια προσφερει:

  • Άριστο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Εκπαίδευση και επαγγελματική εξέλιξη
  • Μισθός ανάλογων προσόντων
Χερσόνησος
πριν 5 ώρες
Με μεγάλη εμπειρία
Εποχιακός/ή