Για εργοδότες
SOUS CHEF

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση των λειτουργιών της κουζίνας και εφαρμογή των προτύπων HACCP
  • Αξιολόγηση απόδοσης του προσωπικού σε συνεννόηση με τον Executive Chef και παροχή εκπαίδευσης, οδηγιών και ανάπτυξη προσωπικού των εστιατορίων
  • Πρόσληψη προσωπικού (cooks) σε συνεννόηση με τον Executive Chef και το τμήμα προσωπικού
  • Διασφάλιση κανόνων υγιεινής, καθαριότητας και ασφάλειας
  • Αξιολόγηση ποιότητας προϊόντων για τη διασφάλιση της ποιότητας του φαγητού
  • Επίτευξη οικονομικών στόχων
  • Εφαρμογή των κανόνων και των διαδικασιών της εταιρίας

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο τουριστικής σχολής μαγειρικής
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 2 ετών, απαραίτητη η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Ικανότητα επικοινωνίας στα ελληνικά και στα αγγλικά
  • Γνώση συστημάτων διαχείρισης ασφάλειας και υγιεινής τροφίμων
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και στις διαπροσωπικές σχέσεις, θετικός χαρακτήραςμε θέληση για προσφορά και γνώση
  • Ομαδικότητα στην εργασία κι ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ένα δυναμικό και απαιτητικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε απαιτητικές καταστάσεις
  • Ηγετικές ικανότητες

Η εταιρία προσφέρει:

  • ελκυστικό πακέτο παροχών
  • ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • προοπτικές εξέλιξης
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
SOUS CHEF
Χερσόνησος
πριν 5 ώρες
Με κάποια εμπειρία
Συμβόλαιο / Ελεύθερος επαγγελματίας / Αυτοαπασχολούμενος/η