Για εργοδότες
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΚΡΑΤΗΣΕΩΝ ΞΕΝΟΔΟΧΕΊΟΥ - ΡΕΘΥΜΝΟ - 2025
ΑρκάδιΤοποθεσία
Αρκάδι
πριν 15 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟΣ ΥΠΟΔΟΧΗΣ ΞΕΝΟΔΟΧΕΊΟΥ

Η ZEUS HOTELS ΑΦΟΙ ΠΑΠΑΚΑΛΙΑΤΗ Α.Ε. επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό του ξενοδοχείου της στο Ρέθυμνο ΠΡΟΪΣΤΑΜΕΝΟ ΥΠΟΔΟΧΗΣ για την σεζόν 2025.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και εποπτεία της λειτουργίας της υποδοχής.
  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών με επαγγελματισμό και ευγένεια.
  • Διαχείριση κρατήσεων, παραπόνων και αιτημάτων πελατών.
  • Συντονισμός και εκπαίδευση της ομάδας της υποδοχής.
  • Διασφάλιση ομαλής λειτουργίας των διαδικασιών check-in και check-out.
  • Συνεργασία με άλλες υπηρεσίες του ξενοδοχείου για την παροχή άριστης εξυπηρέτησης.

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο.
  • Άριστες οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες.
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας (γνώση άλλων γλωσσών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν).
  • Ικανότητα διαχείρισης ομάδας και επίλυσης προβλημάτων.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό μισθό.
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης.
  • Φιλικό και υποστηρικτικό εργασιακό περιβάλλον.

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλλουν την αίτησή τους για να έχουν την ευκαιρία να εργαστούν σε ένα ευχάριστο και υποστηρικτικό περιβάλλον, σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία του ξενοδοχειακού κλάδου.

Όλες οι υποβληθείσες αιτήσεις και πληροφορίες θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας και σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).

Αρκάδι
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή