Για εργοδότες
Κωδ:LIFEGUARD ΡΕΘΥΜΝΟ
ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ - ΡΕΘΥΜΝΟ 2025
ΑρκάδιΤοποθεσία
Αρκάδι
πριν 12 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΗ / ΝΑΥΑΓΟΣΩΣΤΡΙΑ ΠΙΣΙΝΑΣ

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες:

  • Απόφοιτος/η Σχολής Ναυαγοσωστικής Εκπαίδευσης, με βεβαίωση σε ισχύ
  • Εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Ικανότητα σωστής επικοινωνίας

 Καθήκοντα και αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος για την ασφάλεια των λουόμενων στην πισίνα του ξενοδοχείου
  • Διατηρεί διαθέσιμο και κατάλληλα συντηρημένο τον ναυαγοσωστικό εξοπλισμό
  • Διαχείριση περιστατικών

 Προσφέρονται:

  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Γεύματα εντός του ξενοδοχείου
  • Επαγγελματικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλλουν την αίτησή τους για να έχουν την ευκαιρία να εργαστούν σε ένα ευχάριστο και υποστηρικτικό περιβάλλον, σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία του ξενοδοχειακού κλάδου.

Όλες οι υποβληθείσες αιτήσεις και πληροφορίες θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας και σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).

Αρκάδι
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή