Για εργοδότες
Κωδ:Εργάτης Αποθήκης
Εργάτης Αποθήκης (Atrium Hotels & Resorts) - Σεζόν 2025
ΡόδοςΤοποθεσία
Ρόδος
πριν 5 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Περιγραφή θέσης:

Ο εργάτης αποθήκης είναι υπεύθυνος για την αποθήκευση ειδών, την ετοιμασία παραγγελιών, τη συσκευασία και αποστολή προϊόντων, καθώς και η διατήρηση της καθαριότητας και της οργάνωσης του χώρου.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Βοηθά τον Υπεύθυνο Αποθήκης στη διαχείριση των αποθεμάτων, όπως την παραλαβή, τη μεταφορά και την αποθήκευση ειδών.
  • Συμβάλλει στην ασφαλή διανομή των προϊόντων στα διάφορα τμήματα του ξενοδοχείου.
  • Συμμετέχει στον έλεγχο ποιότητας των προϊόντων και απομακρύνει τυχών ελαττωματικά είδη.
  • Συνεργάζεται με όλα τα τμήματα του ξενοδοχείου για την κάλυψη των αναγκών τους.
  • Διατηρεί την καθαριότητα και την οργάνωση της αποθήκης σύμφωνα με τους κανόνες υγιεινής και ασφάλειας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Επαγγελματική εμπειρία ως εργάτης αποθήκης
  • Γνώση Ελληνικών (προφορικά)
  • Καλή φυσική κατάσταση
  • Δυνατότητα χρήσης παλετοφόρων

Αναγκαίες δεξιότητες και αξίες:

  • Επαγγελματισμός/υπευθυνότητα
  • Οργανωτικές δεξιότητες
  • Διαχείριση χρόνου
  • Ενεργητικότητα
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Πληροφορίες εταιρίας και παροχές προσωπικού:

Τα Atrium Hotels & Resorts προσφέρουν ένα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών σε ένα δυναμικό και φιλικό περιβάλλον εργασίας. Η διαμονή και σίτιση καλύπτονται πλήρως από το ξενοδοχείο στο οποίο εργάζεστε.

Επιπρόσθετα, πραγματοποιούνται διαλέξεις εκπαιδευτικού χαρακτήρα καθώς και εξατομικευμένα προγράμματα εκπαίδευσης, βασιζόμενα στις ανάγκες του εκάστοτε εργαζομένου με γνώμονα την επαγγελματική και προσωπική εξέλιξη.

Καταληκτικά, εφαρμόζοντας αξιοκρατικά συστήματα αξιολόγησης και ανταμοιβών, παρέχονται μηνιαία χρηματικά bonus με γνώμονα την απόδοση των εργαζομένων.

Ρόδος
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία
Εποχιακός/ή