Για εργοδότες
Οδηγοί ΙΧ Βυτιοφόρων
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Optimal HR Group για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη Εταιρεία Εμπορίας Πετρελαιοειδών Προϊόντων, αναζητά Οδηγούς Βυτιοφόρων Υγρών Καυσίμων, για να απασχοληθούν, με σύμβαση προσωρινής απασχόλησης, σε εγκαταστάσεις καυσίμων της Εταιρείας στην Αττική.

Κύρια Καθήκοντα

  • Φόρτωση, μεταφορά και παράδοση καυσίμων με βυτιοφόρα οχήματα ιδιοκτησίας της Εταιρείας, σε πρατήρια ή λοιπούς πελάτες με βάση τις Εταιρικές διαδικασίες και τους κανονισμούς ασφάλειας
  • Συμμετοχή σε εκπαιδεύσεις που αφορούν στο αντικείμενο της εργασίας τουςκαι στην εμπέδωση της Εταιρικής κουλτούρας

Ελάχιστες Απαιτήσεις :

  • Απολυτήριο Γυμνασίου
  • Επαγγελματικό Δίπλωμα οδήγησης CE Κατηγορίας, σε ισχύ
  • Πιστοποιητικό επαγγελματικής ικανότητας για μεταφορά εμπορευμάτων (ΠΕΙ), σε ισχύ
  • Πιστοποιητικό εκπαίδευσης οδηγού για βυτιοφόρα οχήματα υγρών και αερίων καυσίμων (ADR), σε ισχύ
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Αποδεδειγμένη προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο ετών ως οδηγός επικαθήμενου ή συρόμενου οχήματος Ε΄ κατηγορίας

Επιπλέον προσόντα :

Θα συνεκτιμηθούν ως επιπλέον προσόντα:

  • Προϋπηρεσία ως οδηγός είτε επικαθήμενου / συρόμενου βυτιοφόρου οχήματος μεταφοράς υγρών καυσίμων
  • Απολυτήριο Λυκείου, Πτυχίο ΑΤΕΙ Τεχνικής Κατεύθυνσης
  • Γνώση αγγλικών

Παρέχεται :

  • Ανταγωνιστικός μηνιαίος μισθός
  • Δυνατότητα εργασίας σε 12μηνη βάση

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται εμπιστευτικές και θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια κατά τη διαχείρισή τους.

Θα κληθούν σε επόμενο στάδιο αξιολόγησης μόνο όσοι υποψήφιοι κριθούν από την εταιρεία ως κατάλληλοι σύμφωνα με τις ελάχιστες απαιτήσεις της θέσης.

Αθήνα
πριν 2 μήνες
Χωρίς προϋπηρεσία / Χωρίς εμπειρία